2021-03-17

Tapti patraukliu, įtraukiančiu ir pasiekiamu regiono centru

Forume „Vakarų galia 2021" pristatyta KEPS2030 pažanga

Kovo 17- ąją vyko jau tradiciniu tapęs Klaipėdos ekonomikos forumas „Vakarų galia“, kurio metu aptarta Klaipėdos ekonominė strategija ir pažanga ją įgyvendinant, taip pat analizuotos COVID-19 pamokos ir iššūkiai regiono verslui bei ekonomikai.

Kovo 17- ąją vyko jau tradiciniu tapęs Klaipėdos ekonomikos forumas „Vakarų galia“, kurio metu aptarta Klaipėdos ekonominė strategija ir pažanga ją įgyvendinant, taip pat analizuotos COVID-19 pamokos ir iššūkiai regiono verslui bei ekonomikai. Savo įžvalgomis konferencijoje dalijosi Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, „Klaipėda ID“ direktorė Eglė Songailienė, Lietuvos banko Finansinio stabilumo departamento vyr. ekonomistė Nora Marija Laurinaitytė, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ekonomikos valdysenos pareigūnas Ričardas Gaurys ir „SBA baldų kompanijos“ tiekimo grandinės vadovė Rita Pelenienė.

Forumo tiesioginė transliacija vyko internetu: https://www.iqforumas.lt/klaipeda2021. Šioje nuorodoje taip pat bus paskelbti pranešimų ir diskusijų vaizdo įrašai, apklausų rezultatai, prezentacijos ir kita medžiaga.

Su forumo metu pristatyta Klaipėdos ekonominės plėtros strategijos 2020 m. pažanga plačiau galima susipažinti čia.